Dostawa i montaż

Montaż drewutni i domków.

Montaż drewutni lub domku przez naszą firmę jest usługą dodatkowo płatną.

Domek lub drewutnię montujemy na terenie nieutwardzonym(podłożu trawiastym/ziemi) lub utwardzonym (wylewka, kostka brukowa i inne) wcześniej przygotowanym przez klienta podłożu.

Przygotowanie podłoża jest również dodatkowym kosztem.

Podłoże musi być w miarę wypoziomowane i stabilne. Jako podstawę stosujemy obrzeża betonowe lub inne betonowe półprodukty.
Po wypoziomowaniu takiej podstawy, nakładamy agrotoninę tak, aby pod zabudową nie było przerostów trawy, a woda mogła przedostać się do gleby. Na tak przygotowanej podstawie odbywa się właściwy montaż zabudowy.

Montaż domków i drewutni oferowanych przez nas jest względnie prostym zadaniem, który nie wymaga posiadania fachowej wiedzy budowlanej.

Przy montażu niektórych produktów , warunkiem koniecznym jest pomoc osoby wyznaczonej przez klienta.

W przypadku, kiedy klient nie chce skorzystać z usługi montażu produktu przez firmę stolldrew, dołączymy instrukcję montażu (dostępne również na stronie internetowej), która pomoże w samodzielnym poskładaniu produktu.

Składanie mebli ogrodowych

Krzesła ogrodowe wysyłane są  już poskładane. Stół dostarczony jest w kilku elementach. Należy go samemu poskładać według wskazówek dołączonej instrukcji, która jest dostępna również na Naszej stronie internetowej.

Dostawa drewutni, domków, zabudów i innych.

Nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju. Koszt transportu kształtują podstawowe czynniki- odległość, rodzaj produktu.

Firma kontaktuje się z klientem odpowiednio wcześniej w celu uzgodnienia terminu i godziny dostawy lub ewentualnego montażu.

Czas oczekiwania wynosi od 3-28 dni, w zależności od produktu. W celu oszacowania czasu dostawy poszczególnego produktu oraz uzyskania dokładnej informacji na temat cen transportu, skontaktuj się z nami mailowo : stolldrew@wp.pl lub pod nr. Telefonu 691 957 325

Dostawa mebli ogrodowych

Dostawa mebli ogrodowych odbywa się głównie przesyłką kurierską.

W promieniu 100km istnieje możliwość dostarczenia mebli naszym transportem – cena uzależniona jest od odległości

Koszt dostawy uzależniony jest również od rodzaju zestawu.

Przykładowy koszt dostawy podstawowego zestawu (6 krzeseł + stół owal/ prostokąt 1,5m) wynosi 170zł przy wpłacie na konto lub 190zł za pobraniem.
Przykładowy koszt dostawy powiększonego zestawu (8 krzeseł + stół owal/ prostokąt 2m) wynosi 150zł przy wpłacie na konto lub 170zł za pobraniem.
Koszt dostawy zestawu z ławką (4 krzesła+ ławka+ stół owal/prostokąt) wynosi 150zł przy wpłacie na konto lub 170zł za pobraniem
Koszt dostawy zestawów z dwoma krzesłami (2 krzesła+ stół 80x80cm lub fi 80cm) wynosi 75zł przy wpłacie na konto lub 85zł za pobraniem
Koszt dostawy pojedynczych paczek: 1-2 krzesła wynosi 40zł przy wpłacie na konto lub 50zł za pobraniem
stół owal/prostokąt 150x80cm wynosi 40zł przy wpłacie na konto lub 50zł za pobraniem
stół owal/prostokąt 200x80cm wynosi 40zł przy wpłacie na konto lub 50zł za pobraniem

Podstawowy zestaw dostarczany jest w czterech paczkach. Krzesła są gotowe do użytku, natomiast przy stole należy złożyć konstrukcję nóg. (Do zestawu dołączona jest instrukcja składania nóg)

Cena zmienia się w przypadku modyfikacji podstawowego zestawu (wydłużenie stołu, dodatkowe krzesła itp.)

Dokładnych informacji dotyczących kosztów przesyłki można dowiedzieć się kontaktując się z firmą.
Po nadaniu przesyłek, firma kurierska przesyła klientowi numery przesyłek wraz z możliwością śledzenia ich trasy.

Inny rodzaj odbioru.

Możliwy jest również odbiór osobisty w zakładzie, pod adresem: ul. Dębowa64 42-660 Kalety w godzinach Pn-Pt 7-17 Sb(sezon)8-13

Płatności:

  • Płatność z góry na konto: ING BANK ŚLĄSKI S.A
    081050138610000090605021
    ZPUH STOLLDREW Damian Świerc
    ul.Dębowa 64, 42-660 Kalety
  • Płatność przy odbiorze osobistym w momencie odebrania towaru- pobranie
  • Płatność w systemie ratalnym poprzez  PayPal
X