Dostawa i montaż

MONTAŻ

1. Montaż drewutni i domków narzędziowych

Montaż drewutni lub domku narzędziowego przez naszą firmę jest usługą dodatkowo płatną.

Mogą zostać zamontowane na kostce brukowej, płytach chodnikowych czy wylewce betonowej wcześniej przygotowanych przez klienta. Możliwy jest także montaż na podłożu trawiastym lub ziemi. Przygotowanie podłoża jest również dodatkowym kosztem.

Do montażu drewutni na podłożu trawiastym wykorzystujemy obrzeża betonowe o wymiarach 6x20x100 cm, które są względem siebie poziomowane.  Na całość, nakładana jest agrotkanina, tak aby zapobiec wyrastaniu roślinności. Teren wokół drewutni powinien być równy i utwardzony.

W przypadku montażu na kostce brukowej, zaleca się zastosowanie drewnianych kostek dystansowych podklejonych papą, tak aby podstawa drewutni nie chłonęła wilgoci.

Przy montażu wybranych produktów, warunkiem koniecznym jest pomoc osoby wyznaczonej przez klienta do przeniesienia najcięższych elementów.

Możliwy jest także samodzielny montaż przez klienta. Na stronie internetowej udostępniona jest instrukcja a do produktu dołączone są niezbędne akcesoria do skręcania poszczególnych elementów. W pierwszej kolejności należy umieścić podłogę drewutni na odpowiednio przygotowanym i wypoziomowanym podłożu. Następnie przystąpić do mocowania ścian i dachu zabudowy.

Montaż oferowanych przez nas domków i drewutni jest względnie prostym zadaniem, który nie wymaga posiadania fachowej wiedzy budowlanej.

2. Składanie mebli ogrodowych

Meble ogrodowe (stoły i krzesła) wysyłane są na palecie. Krzesła są już poskładane i gotowe do użytkowania. Stół dostarczony jest w kilku elementach do samodzielnego montażu. Instrukcja składania stołu dostępna jest na stronie internetowej.

Wyjątek stanowią meble ogrodowe nieskładane typ „L”. Meble wymagają samodzielnego montażu po stronie klienta.

3. Szafa ogrodowa

Szafy ogrodowe wysyłane są na palecie. Szafa jest złożona w całości, gotowa do użytkowania.

DOSTAWA

Nasze produkty dostarczane są na terenie całego kraju.

Meble, szafy i donice ogrodowe wysyłane są kurierem. Koszty przesyłki są zawarte w opisie produktów w naszym sklepie. W odległości do 100km jest możliwa dostawa mebli ogrodowych naszym transportem a koszty ustalane są indywidualnie.

Pozostałe produkty takie jak drewutnie, domki czy zabudowy dostarczane są własnym transportem. Koszty transportu zależą do odległości i rodzaju produktu i są ustalane indywidualne z klientem podczas składania zamówienia. W celu wyceny kosztów transportu należy skontaktować się telefonicznie pod nr tel. 691 957 325 lub mailowo: biuro@stolldrew.pl

Termin realizacji zamówienia zależy od produktu i jest również ustalany indywidualnie z klientem.

Możliwy jest także odbiór osobisty w zakładzie pod adresem: ul. Dębowa 64 42-660 Kalety w godzinach pracy zakładu.

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

  1. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki
  2. Płatność natychmiastowa
  3. Płatność BLIK
  4. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym u Sprzedawcy
  5. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy:

Dane do przelewu: Z.P.U.H. STOLLDREW, ul. Dębowa 64, 42-660 Kalety
Nasze numery rachunków:

ING BANK ŚLĄSKI: 08 1050 1386 1000 0090 6960 5021
For Euro payments: PL18 1050 1386 1000 0091 1588 8779, SWIFT: INGBPLPWXXX

Terminy płatności:

  1. W przypadku wyboru przez klienta płatności przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

X
x
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru