O nas

Poznaj historię szlifowaną przez lata

Stolldrew to mała, rodzinna manufaktura stolarska, którą założyliśmy w 2006 r. Nasze zamiłowanie do drewna, wiórów i projektowania trwa jednak znacznie dłużej, bo jesteśmy już drugim pokoleniem, które swój dom ma w stolarni.

Od początku skupiliśmy się na porządnych, solidnych i bardzo dobrze wyglądających wyrobach. Zaczęliśmy od produkcji mebli drewnianych, by z czasem zacząć tworzyć też małą architekturę ogrodową, drewutnie i domki narzędziowe. Nasze produkty nie tylko cieszą oko, ale są także trwałe. Skąd mamy taką pewność? Do projektów podchodzimy z zaangażowaniem i testujemy nowości w ofercie. Gdy wiemy, że rozwiązanie się sprawdza, jest funkcjonalne i estetyczne, startujemy ze sprzedażą. Słuchamy także głosu klientów, bierzemy pod uwagę sugestie i na tej podstawie wprowadzamy zmiany.

Siłą napędową Stolldrew są ludzie. W stolarni pracuje mały, ale zgrany i zmotywowany zespół, wspierany przez naszą rodzinę. Razem szukamy najlepszych rozwiązań, szlifujemy i pielęgnujemy aż mamy sto procent pewności, że produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Za część techniczną i projektową odpowiada u nas Damian, który w swojej pracy nigdy nie idzie na skróty. Z kolei stronę biznesową i wizerunkową dopina Magda.

Wspólnie dbamy o to, by nasze wyroby wpisywały się w aktualny wystrój ogrodów i służyły przez lata. Gdy trzeba, doradzamy, podpowiadamy i pomagamy w doborze najlepszych mebli i produktów. Staramy się, by każdy klient wracał do nas po więcej, bo to daje prawdziwą satysfakcję i jest najlepszą rekomendacją.

Gdy nie jesteśmy w stolarni, sprawdzamy się podczas treningów biegowych, pokonujemy bariery i taplamy się w błocie, by później wystartować w ekstremalnych biegach z przeszkodami typu Runmageddon. Nie trenujemy jednak sami, ale z amatorską drużyną sportową Spartan Team Kalety. Dzięki temu skutecznie ładujemy akumulatory i każdego dnia wracamy do pracy z uśmiechem.

Magdalena i Damian Świerc
właściciele i założyciele Stolldrew

Zapoznaj się z naszymi produktami

Poznaj nas lepiej!

Zdjęcia o Stolldrew

Poznaj nas lepiej!

Pozostałe nasze realizacje

Zainspiruj się!

Poznaj nasze nowości

Zainspiruj się!

 • Drewutnia 2 x 1,1 m z dachem falowym (tył – deska pionowa standard)(boki lamel pion)

  3 040,00 Kup teraz

  3 040,00  Kup teraz Quick View
 • 1. Stojak na drewno kominkowe, deskowany 80 x 40 x 160cm

  650,00 Kup teraz

  650,00  Kup teraz Quick View
 • Zestaw mebli kawowych „kostki” 2 pufy + 1 ławka + stół prostokątny 75cm typ „K 2”

  1 700,00 Kup teraz

  1 700,00  Kup teraz Quick View
 • Ławka masywna, siedzisko drewniane ogrodowe 3D

  750,00 Kup teraz

  750,00  Kup teraz Quick View
 • Donica masywna drewniana sosnowa, profil półokrągły PROSTOKĄTNA 3D , donica ogrodowa, tarasowa

  1 050,00 Kup teraz

  1 050,00  Kup teraz Quick View
 • Piaskownica SOLIDNA 3D duża drewniana masywna 120 x 120cm

  950,00 Kup teraz

  950,00  Kup teraz Quick View
X
x
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru