Wyróżnienie Stolldrew w konkursie „Marka Lokalna”

Marka_lokalna

Miło nam poinformować, że nasze lamelowe meble ogrodowe zostały wyróżnione w konkursie „Marka Lokalna”, zrealizowanym przez Stowarzyszenie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”, LGD „Brynica to nie granica” i LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice.

Głównym celem projektu „Marka Lokalna” jest wykreowanie unikalnej marki produktów i usług opartych na tradycjach kulturowych i regionalnych mieszkańców obszaru.

Co daje „Marka Lokalna”?

Znak Marki Lokalnej jest potwierdzeniem jakości wyróżnionych produktów i usług, które spełniają wysokie standardy i polecane są osobom z obszaru kraju i zagranicy jako wzorcowe produkty z trzech Lokalnych Grup Działania:

  • Leśna Kraina Górnego Śląska
  • Brynica to nie granica
  • Nadarzyn-Raszyn-Michałowice

Zdaniem kapituły konkursu nasze meble ogrodowe wyróżniają się jakością wykonania i dbałością o szczegóły nawiązując do lokalnych zasobów, dlatego zyskały miano marki lokalnej. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, które motywuje nas do dalszej pracy.

Nasze wartości

Przez wiele lat naszej pracy konsekwentne przywiązanie do jakości sprawiło, iż nasze meble zyskały uznanie klientów i cieszą się dużą popularnością. Przy produkcji naszych mebli, zwracamy uwagę na szczegóły tak aby jakość produktów była naszą najlepszą wizytówką.

Ponadto oryginalność wzorów i naturalna uroda sprawia, że miłośnicy ponadczasowych rozwiązań aranżacyjnych bardzo chętnie sięgają właśnie po ten model mebli ogrodowych.