Stolldrew laureatem Marki Lokalnej, edycja 2022

Konkurs „Marka Lokalna” został ogłoszony w porozumieniu z pracownikami biura LGD ,,Lider Pojezierza” i LGD ,,Wiejska Inicjatywa Rozwoju”. „Marka Lokalna” ma na celu promocję unikatowych produktów w regionie, które dzięki swoim walorom jakościowym zasługują na wyróżnienie. Wszystkie wyroby i usługi oparte są na tradycjach kulturowych i regionalnych mieszkańców obszaru.

Miło nam poinformować, że Stolldrew został laureatem w kategorii produkt użytkowy/rzemiosło.
W tegorocznej edycji spotkanie odbyło się w Restauracji pod Pałacem w Koszęcinie. Uczestnicy wydarzenia zostali przywitani przez Prezesa Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” Pana Piotra Leksy.
Na uroczystym spotkaniu zostały wręczone certyfikaty, a każdy laureat mógł opowiedzieć krótką historię powstania działalności i podzielić się wartościami, które wyznaje. Wyróżnienie jest dla nas dodatkową motywacją dla dalszej pracy. Od początku prowadzenia naszej działalności skupialiśmy się na produkcji solidnych i estetycznych mebli drewnianych, by z czasem zacząć tworzyć małą architekturę ogrodową, domki narzędziowe i drewutnie. Do wszystkim projektów podchodzimy z dużym zaangażowaniem – zawsze słuchamy głosu naszych klientów i tworzymy nowe, unikalne rozwiązania.

Przyznany certyfikat „Marka Lokalna” poświadcza o wysokiej jakości lokalnych wyrobów, dlatego tym bardziej cieszymy się ze specjalnego odznaczenia oraz oczywiście zaufania naszych klientów.